...O PODRÓŻOWANIU...

Czas na polski survival!

survival

Podczas gdy w Ameryce realizuje się 28 sezon Survivor ( w Polsce „Ryzykanci”), na naszym własnym podwórku trwają przygotowania do polskiej, undergroundowej edycji. Nie, nie musisz mieć na swoim koncie występu u Wojewódzkiego czy teledysku z Dodą. Nikogo nie obchodzi czy masz filmik na youtube z tysiącami wyświetleń. W „Survival Nida” każdy może wziąć udział.

Wszystko odbędzie się w kompletnej, tropikalnej dziczy, czyli dolinie Białej Nidy. Przypominam, że na terenach tych można natknąć się na rzadkiego błotniaka stawowego Circus Aeruginosus. Żartów nie ma!
Uczestnicy sami będą musieli zbudować swoje schronienie i przeżyć na lichym prowiancie – chyba że znajdą lub zdobędą lepszy od konkurencji. Bo wszystko oczywiście oparte jest na klasycznych zasadach z serialu Survivor.
Zabawa rozpocznie się 6 lipca. Całość zmagań potrwa 16 dni. Oczywiście na zwycięzcę czekają nagrody (raczej symboliczne) i wieczna sława.

Po więcej informacji chętnych zapraszam tu:
http://www.facebook.com/pages/Survival-Nida/360998470666224?id=360998470666224&sk=info
lub
http://www.survivor.pun.pl/viewtopic.php?id=424
Tak, tak z pewnością znajdzie się jeszcze miejsce dla ciebie czytelniku.

Osobiście z radością powitałem taką inicjatywę w Polsce. Zawsze oglądając „Ryzykantów” zastanawiałem się, jak ja bym się zachował. To takie połączenie „Gry o tron” z Bearem Gryllsem (czy jak kto woli Jackiem Pałkiewiczem w patriotycznej wersji). Tak się składa, że pomysłodawcą jest mój dobry przyjaciel i zostałem zaproszony do pomocy w organizacji. Stachowi będę pomagał kręcić zmagania ryzykantów.

Na koniec rada dla wszystkich uczestników od prawdziwego mistrza przetrwania:

a3b095690_wiesz_co_sie_liczy

Leave a Reply